600 288 355 clouds@clouds.pl

Popularnym sposobem znakowania i ozdabiania przedmiotów jest grawer laserowy. Materiałem, który najczęściej się graweruje jest drewno, pleksi, laminat grawerski, papier, skóra i materiały skóropodobne. Jakkolwiek szystkie te nośniki po użyciu lasera mają inny efekt końcowy, to najbardziej godne uwagi jest to, że każdy wygrawerowany znak jest trwały i bardzo precyzyjnie wykonany.

Bardzo popularne jest także grawerowanie długopisów. Są one znakomitym nośnikiem reklamowym, a anodowane aluminium idealnie eksponuje wypalony wzór. Dlatego też wiele firm decyduje się na oznakowanie długopisów swoim logo bądź też hasłem reklamowym. Dodatkowo szeroka paleta barw daje możliwość dopasowania długopisu do kolorów firmowych.

W dobie wszechobecnej ekologii popularne są również ozdoby z wyciętej i wygrawerowanej sklejki. To wdzięczny materiał do obróbki laserowej: moża wyciąc z niej niemal każdy kształt, pomalować, polakierować, zabejcować bądź zostawić w wersji naturalnej. Wycięte ze sklejki kształty sprawdzają się jako zawieszki, breloki, podkładki pod kubki lub podstawki pod telefony.

Zobacz również: Grawerowanie Białystok