600 288 355 clouds@clouds.pl

Zapraszamy wielbicieli schodów drewnianych do odwiedzenia naszego nowego salonu SCHODY CHUDZIŃSKI w Gdańsku. Przygotowaliśmy ofertę obejmujacą wszystkie typy schodów: na beton, dywanowe, wspornikowe, policzkowe, grzebieniowe, na konstrukcji metalowej i bolcowe. Każdy z nich możemy wykonac z różnych gatunków drewna: dębu, klonu, jesionu, orzecha, buku czy sosny, ale również z gatunków egzotycznych, np. merbau, iroko czy sapeli.

SCHODY DREWNIANE GDAŃSK

Schody Gdańsk

SCHODY CHUDZIŃSKI to firma z ogromnym doświadczeniem w produkcji schodów drewnianych. Nasi pracownicy są profesjonalistami w swoim fachu. Zdajemy sobie sprawę, że aby cieszyć się schodami drewnianymi przez długie lata, muszą one być wykonane precyzyjnie i doskonale zabezpieczone. Zapewniamy to wszysko równiez dzięki najnowocześniejszym maszynom do produkcji schodów. Są to nie tylko maszyny do obróbki drewna, ale również do klejenia, olejowania czy kładzenia lakieru.

SCHODY GDAŃSK

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem schodów drewnianych, zapraszamy do naszego salonu w Gdańsku. Wykwalifikowany personel salonu zapewni kompleksowa usługe i doradzi w wyborze odpowiednich schodów doTwojego wnętrza.

PRODUCENT SCHODÓW GDAŃSK